1. C

• 1. 4. – 2. 4. 2021 – velikonoční prázdniny
    • 1. 7. – 31. 8. 2021 – hlavní prázdniny

Výlet do Cvrčovic ke Dni dětí

„Projekt žabičky“ – v rámci Pč v distanční výuce jste spolu s rodiči poskládali žabičky podle návodu a měli jste je vyfotografovat někde v jarní přírodě. Tak se podívejte, jak se vám to povedlo. Já myslím, že moc! Žabičky i fotografie jsou velmi pěkné a vydařené :-).

Naše vánoční besídka – nejprve jsme si povídali o vánočních tradicích a o tom, co si přejeme atd. Pak zacinkal Ježíšek, tak jsme se šli podívat k našemu stromečku, kde bylo spousta dárečků :-). Každý dostal něco malého pro radost. Pak tam děti našly ještě větší dárečky, ty byly společné pro všechny. Hned jsme je samozřejmě vyzkoušeli :-). Nakonec jsme si zařádili na vánoční diskotéce.

Čertí den (projektová výuka) – Mikuláš u nás sice nebyl, ale poslal čerta, který nám dal čertí úkoly. Úkoly jsme splnili a čert nám za to, jak jsme šikovní, dal čertí perník :-).

Slavnost Slabikáře – projektové vyučování. Děti plnily úkoly, za které získaly klíč k zámku. Až měly určitý počet klíčů, odemkly zámek a vysvobodily princeznu. Ta jim přinesla nové Slabikáře, na které se děti moc těšily :-).

Ukázky z našeho tvoření ve Vv a Pč

Jak tvoříme :-)

V tělocviku (ještě, když jsme mohli cvičit :-))

Naše činnosti ve vyučování – příprava na psaní, hledání písmenek, písmenkové pexeso, matematické domino, tělovýchovné chvilky atd.

Naše třída na začátku školního roku

Poslední aktuality

• Učitelé

• Simona Urbičová
      Třídní učitelka

Na školu v Pohořelicích jsem nastoupila ve školním roce 2001/2002. Vystudovala jsem učitelství pro 1. stupeň se specializací tělesná a dramatická výchova. V současné době jsem třídní učitelkou třídy 3. C a vedu pohybový kroužek. Mezi mé záliby patří cyklistika, turistika, ráda čtu a cestuji a veškeré volné chvíle trávím se svoji rodinou.