Ve čtvrtek před Velikonocemi se v pohořelické škole sešlo téměř 130 pedagogů z 19 škol. Naši učitelé a externí lektoři si připravili velmi zajímavý mix témat. Celý den se nesl ve velmi přátelské atmosféře plné inspirace a výměny nápadů. Z hodnotících dotazníků byla cítit spokojenost účastníků. Děkujeme za návštěvu a v příštím roce se opět potkáme. Akce byla podpořena Národním pedagogickým institutem České republiky.

Z dotazníků zpětné vazby:

Vše v pořádku. Navštívila jsem semináře „Komunikace s rodiči“ a „Rozvoj gramotnosti v přírodovědných předmětech“. Tyto semináře byly velmi zdařilé, praktické a opravdu inspirativní.

Všechny semináře mě nadchly. Skvěle připravené, spousta nápadů a inspirace do hodin. Výborně připravení lektoři.

Paní Skýpalová úžasná, velmi přínosné téma, zábavně a prakticky podané, doporučuji všem. Organizace výborná, celý tým fungoval báječně, příjemné prostředí, deváťáci úslužní, občerstvení na vysoké úrovni, uvítání u brány od školníka Honzy s pomlázkou taky super.

Dobrý den, děkuji za možnost být součástí této konference, kterou hodnotím jako opravdu vydařenou po všech stránkách a jsem velice ráda, že v místě našeho bydliště je tak kvalitní škola, s inspirujícími vyučujícími, vstřícným vedením a neuvěřitelným zázemím. Klima školy na mě působí velmi příjemně a přátelsky jak pro učitele z jiné školy, tak pro rodiče, který má na škole dítě. Lektoři byli skvěle připraveni a měli velmi pestrou nabídku aktivit. Děkuji moc za vše a budu se těšit na příští konferenci.

Seminář Lektor
Možnosti financování ve školství/Financování IT projektů ve škole Stanislav Polák a Lukáš Mertlík
Netradiční pohybové hry v hodinách TV Antonín Tomeček
Pythaborci z Pohořelic: Práce s nadanými žáky ve škole  Marie Husáková
Nápady do hudební výchovy Jitka Králíková
Jak řešit problémové situace ve škole Renata Skýpalová
Umělá inteligence ve škole Jiří Janíček
Nápady na aktivity s dětmi ve školní družině Aneta Sovková/Michaela Kluchová
Jóga pro děti/základy volejbalové nahrávky Sabina Sliwiňská/Simona Zapletalová
Rozvoj gramotností v přírodovědných předmětech Zuzana Kouřilová
Učíme se venku Nora Škorpíková
Krmení opic Marcela Přibylová
Jak na digitální kompetence u žáků I. stupně Veronika Dorotíková
Využití Montessori pomůcek v běžné výuce Dagmar Bulová
Oživení zapomenutých výtvarných technik Michaela Kostovská
Komunikace s rodiči Renata Skýpalová
Zkušenosti s výukou žáků cizinců David Solnička
Nápady a tipy do výuky nové informatiky na 1. stupni ZŠ Marcela Přibylová
Vex 123 napříč předměty Kateřina Opršalová

Přinášíme vám video z konference a zhlédnout můžete i přiloženou fotogalerii.

VIDEO:

FOTOGALERIE: