Recitační soutěž 0. - 3. ročníku

února 27, 2018

Tak jako každý rok, uskutečnilo se i letos školní kolo recitační soutěže žáků 0. – 3. ročníku. Tentokrát proběhlo 21. února 2018. Z každé třídy byli vybráni tři nejlepší recitátoři a ti se snažili o co nejzdařilejší výkon před ostatními spolužáky a porotou, kterou tvořily paní učitelky. Soutěžilo se ve třech kategoriích – 1. kategorie (0. a 1. třídy), 2. kategorie (2. třídy) a 3. kategorie (3. třídy).

Porota musela vybrat pouze tři nejlepší z každé kategorie, což bylo těžké, protože výkony soutěžících byly velmi vyrovnané. Všechna vystoupení byla moc pěkná a i ti, kteří se neumístili na prvních třech místech, si zaslouží velkou pochvalu za odvahu předstoupit před tak velké publikum.

A jak to všechno dopadlo?

  1. kategorie – 1. místo: Judith Mikulec (1. A)                                                                                                               2. místo: Filip Smutný (1. A)                                                                                                                 3. místo: Jan Horčička (1. B)
  2. kategorie – 1. místo: Pavel Kratochvíl (2. C)                                                                                                           2. místo: Jakub Kounek (2. D)                                                                                                               3. místo: Kristýna Rouzková (2. D)
  3. kategorie – 1. místo: Natálie Nešporová (3. A)                                                                                                       2. místo: Viktorie Mlynarčíková (3. C)                                                                                                   3. místo: Valérie Koubková (3. C)                                                                                                                         Nikola Robeová (3. B)                                                                                                                                                                                                                                                  Vítězům blahopřejeme a všem zúčastněným děkujeme.

Simona Urbičová

14. vydání školního časopisu V PohoPřípravný ročník
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty