Pěvecká soutěž na Lidické

Březen 14, 2019

Ve středu 13. března se naši nejmenší zpěváčci setkali na společné pěvecké soutěži. Děti zpívaly s nadšením a velmi pěkně, proto měla porota, kterou tvořily paní učitelky, těžké a zároveň zodpovědné rozhodování.

V první kategorii (0. ročník) zvítězila Zuzana Mouková, na druhém místě byla  Eliška Hlaváčková, třetí místo získali Tobias Jurík a Ella Švédová.

Ve druhé kategorii (1. ročník) zvítězila Kateřina Roháčková, na druhém místě se umístila  Alexandra Hrozinková a dvě třetí místa obsadili Petr Hovězák a Adéla Benová.

Ve třetí kategorii (2. ročník) zvítězili  Jiří Pirožek a Adéla Robošová, druhé místo získala Anna Pávišová, na třetím místě se umístila Barbora Bičanová.

Ve čtvrté kategorii (3. ročník) získala první místo Laura Neshodová, na druhém místě byla Michaela Vaculíková a třetí místa získali Natálie Hrbatová, Štěpán Furiš a Kristýna Rouzková.

Všechny děti dostaly sladkou odměnu, vítězové si odnesli na památku diplomy a drobné dárečky.

Děkujeme za krásné a veselé odpoledne.  Gratulujeme a těšíme se na další příjemnou akci.

Dagmar Bártová, Andrea Švecová

19. vydání školního časopisu V PohoPáťáci v opeře