Konec roku jsme si zpestřili příjemným ovocným osvěžením. Namysleli jsme si, co bychom chtěli do ovocného salátu, a vyrazili jsme nakupovat. Každá skupina měla k dispozici 200 Kč na dobroty. Ovoce jsme vybrali, zaplatili, odnesli do školy a zpracovali do salátu. Moc nám chutnalo.
4. E: Projekt Ovocný salát











