Blíží se konec školního roku a pro náš kroužek mažoretek je nově získaný titul krásnou tečkou. Máme obrovskou radost, dařilo se nám ve všech kategoriích.
V sobotu 20. května se mažoretky účastnily třetího kola taneční soutěže Czech dance tour, z Litoměřic dovezly 2x zlato a 1x stříbro. Je to nádherná odměna za celoroční snažení. V hokejové aréně Kalich porazily i domácí týmy.
Máme nové zkušenosti, spoustu zážitků a pěkné vzpomínky. Komu se v životě poštěstí být součástí živého vysílání? Za tím vším je ale pilný trénink, dřina, a to vše v době svého volného času. Dívky zvládly po tři soboty náročné celodenní soutěže. Posíláme pochvaly na všechny strany za zvládnutí nervozity, nepříjemných reflektorů, za snahu se vyrovnat s prostorem bez zkoušky. V posledním kole nás natáčely čtyři kamery, fotilo několik fotografů, byl i rozhovor moderátorky s vítězkami. V hledišti byla spousta diváků, kolem všude tanečníci a úžasná atmosféra. Jen za sobotu viděla porota 156 choreografií. Náročné situace byly dovršené dlouhou cestou autobusem. Přijely jsme unavené, ale spokojené.
Děkujeme rodičům, kteří nám na soutěž přispěli finančně. Děkujeme i těm, kteří nás doprovázeli. Poděkování patří také panu Milanu Vyžrálkovi, který řídil autobus tam i zpět za pohádkovou cenu. Nesmíme zapomenout ani na Vás, fanoušky. Někteří nás sledovali v přímém přenosu. Těšíme se letos ještě na Slavnosti města Pohořelice, Absolventský večer 9. ročníku ZŠ a MŠ Pohořelice a potom už jen na ty zasloužené prázdniny.

Za letošních 44 mažoretek Mgr. Ivana Poprachová