I letos, přesněji řečeno 26. března, proběhla na naší škole (budova na ulici Lidická) pěvecká soutěž. Spolu si zazpívali ti nejmenší zpěváčci z 0.-3. ročníku. Našli v sobě odvahu, hezky a svižně vystoupili s vybranou písničkou. Slyšet byly písně lidové i umělé, moderní i textem náročné. Samozřejmě, že nervozitě se děti nevyhnuly, o to větší byla radost z každého jednotlivého umístění. Porota měla těžkou práci, ale nakonec rozhodla o letošních vítězích. Z 0. ročníku získala za 1. místo diplom se sladkou odměnou Adina Hadačová z 0. A, za 1. ročník Matěj Hanáček z 1. C, za 2. ročník Nina Hutterová z 2. D a mezi třeťáky zvítězil Oliver Polák z 3. B. Příjemné odpoledne plné písniček a radosti si rádi zopakujeme opět příští rok.

Mgr. Stanislava Zelinková