Ve středu 13.března byli žáci 2. B ve sportovní hale příjemně překvapeni. Čekala je tandemová výuka. Hodinu Tv absolvovali společně se žáky 9. A a B. Tento typ výuky umožňuje využít metody, které jsou v běžných hodinách organizačně náročné. Deváťáci si společně se svými vyučujícími připravili pro malé spolužáky spoustu stanovišť, kde probíhaly různé aktivity. Sportovali ve dvojicích nebo skupinkách a nechyběly ani zábavné honičky a opičí dráha. Do nejrůznějších soutěží, závodů a her se všichni vrhali s nadšením a doufáme, že taková hodina nebyla poslední, protože se moc líbila nejen nám pedagogům, ale hlavně dětem. Ráda bych touto cestou poděkovala vyučujícím tělesné výchovy, Barboře Fischerové a Antonínu Tomečkovi, že se s námi do tandemové výuky pustili a těšíme se na další spolupráci.

Mgr. Jana Slaná