Střípky z dění ve školní družině v letošním školním roce

března 10, 2023

Naše školní družina má osm oddělení, z toho jedno oddělení s 15 dětmi je v Pasohlávkách. Celková kapacita činí 205 dětí. Dále na škole působí městem zřízený Dětský klub Pohořelice se 77 žáky a 3 pracovnicemi.
Výchovně vzdělávací činnost se dětem snažíme zpestřovat různými akcemi – návštěvy výstav, besedy v knihovně, akce městské policie pro děti, vystoupení kouzelníka, divadelní představení.
Velice poutavá byla v čase vánočním divadla O neposedné vánoční hvězdičce a Vánoční hra aneb co andělé zvěstovali. V měsíci lednu k nám zavítalo Planetárium Morava s novinkou 3-2-1 Start! Zazpívat a zatančit si děti mohly na představení Pohádkové hity z televize Věž. V únoru se pak konaly tradiční karnevaly, níže se můžete podívat na fotografiích, jak se vydařily.

Za ŠD Mgr. Milena Kánovičová

Křížek sem, křížek tamSvětelná
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty