Pasování na čtenáře

června 25, 2018

Uvedení žáků prvních tříd mezi čtenáře proběhlo na naší škole v měsíci červnu. Žáčci a jejich rodiče se sešli ve svých třídách, kde proběhlo slavnostní pasování na čtenáře. Děti předvedly svým rodičům básničky, písničky, ukázaly, jak se během školního roku naučily číst, a přednesly i slib čtenářů.

Malé čtenáře přišel pasovat pan král. Děti si domů za odměnu odnesly odznáček  „Jsem čtenář“, pasovací listinu a každý dostal dáreček v podobě knihy, kterou jsme jako překvapení nachystali společně s rodiči dětí.

Teď už nás čekají báječné prázdniny se spoustou krásných knížek.

                                                                                                                      Jitka Králíková

Knížka pro prvňáčkaNávštěva v Paradiesstadt
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty