Švihadlový souboj 2. tříd

Čvn 24, 2024 | 3A aktuality, 3B aktuality, 3C aktuality, 3D aktuality, 3E aktuality, magazín

20. června si byli všichni druháčci zaskákat v hale přes švihadla. Všechny děti měly v rukou toto prastaré náčiní, které udržuje fyzičku, zpevňuje tělo a většině dělá radost z pohybu. Děti závodily ve 3 disciplínách. První souboj byl mezi třídami o nejlepší naskákaný průměr na žáka.
Vyhrála 2. E s průměrem 73,13. Velkou zásluhu na tak krásném výsledku měl Vojta Pavel Vaněk, kterého jsme museli zastavit na počtu 600, jinak by možná skákal ještě dnes. V dalším kole opět skákaly všechny děti a za třídu vybraly 2 nejlepší.

Výsledky souboje favoritů tříd:
1. místo Jolana Hořejší 2. C
2. místo Vojtěch Pavel Vaněk 2. E
3. místo Charlotta Šmahelová 2. C

Poslední disciplínou byl maraton. Usilovali jsme o co nejvyšší počet skoků dohromady za všechny druháčky. Celkem sportovci letos naskákali 4 370 skoků.
2. E …2 065 skoků,
2. B …894 skoků
2. C …575 skoků,
2. D …457 skoků,
2. A ….379 skoků

Těšíme se na další ročník, možná se nám povede toto číslo překonat.

Za kolektiv vyučujících Mgr. Ivana Poprachová