V předvelikonočním úterním odpoledni 26. března 2024 se druhé patro nové školní budovy proměnilo v jarmark krásných velikonočních výrobků žáků 4. a 5. tříd Základní a Mateřské školy Pohořelice. K vidění byli nejrůznější zajíci, kuřátka a vajíčka všech možných velikostí. Na výrobky byly použity různé materiály a techniky: proutí, keramika, papír, skleněné lahve, vařečky, vyfouknutá vejce, balonky a jiné. Hojně na jarmarku byly k vidění i výrobky určené ke konzumaci – perníčky, beránci nebo popcorn od zajíce.

Velké poděkování patří všem vyučujícím i žákům, kteří při tvoření byli velmi kreativní. Účast návštěvníků byla hojná, čehož si velice vážíme. Toto neformální setkání nás všechny naladilo na blížící se velikonoční svátky.

Přejeme vám všem krásné jarní dny.

Za kolektiv pedagogických pracovníků 4. a 5. ročníku Mgr. Anna Dovrtělová