Velikonoce v Pasohlávkách

května 25, 2023

V úterý odpoledne se ve třídě Motýlků sešli rodiče dětí z obou tříd naší MŠ. Vše tu bylo připraveno na společné tvoření. Všichni si mohli vyzkoušet barvení sádrových odlitků s velikonočními motivy – kuřátka, zajíčci, motýlci, slepičky, kraslice. Pak přišly na řadu široké papírové ruličky. Po nabarvení a dolepení detailů se z nich stali zajíčci s pořádnými ušisky! Jako vždy nás většina rodičů překvapila svou kreativitou, když si svá dílka dotvářeli originálními nápady. Děkujeme všem, kteří přišli. Snad si domů odnášeli kromě hotových velikonočních dekorací i příjemný pocit ze společně strávených chvil se svými dětmi a jejich kamarády.

Marie Chudobová

Turnaj v házeníZajíček a bolavý zoubek
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty