Turnaj v házení

května 23, 2023

Po skončení plaveckého výcviku jsme se naplno vrhli opět do cvičení.  Zjistili jsme, že dětem dělá velké obtíže dříve běžné chytání a házení s míčem. Začali jsme proto pečlivě trénovat a nadělili jsme si za odměnu náš první mezitřídní turnaj.  Trénovali jsme především venku v parku, ale turnaj jsme si z důvodu nepříznivého počasí odehráli v naší školní tělocvičně.  V turnaji „s odřenýma ušima“ zvítězila třída 0. A. Slíbili jsme si, že trénovat budeme i nadále a že také poprosíme i rodiče, aby hned, jak vysvitne sluníčko, šli s námi ven zdokonalovat naše dovednosti.
Děkujeme panu učiteli Michalu Řeřuchovi za pomoc a odborný dohled. Sportu zdar.

Svojanovská, Bártová

Zajícova liga (Přísnotice)Velikonoce v Pasohlávkách
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty