Dne 26. září se třída 7. B vydala v rámci hodiny ČJ do místní knihovny, kde nás vstřícně přivítala paní knihovnice. Ta nás knihovnou provedla a ukázala nám, jak se v ní orientovat. Objasnila nám, jak pracovat s online katalogem knih, jak zjistit, zda požadovaná publikace není již půjčená nebo podle jakých klíčů jsou knihy v knihovně organizovány, a tedy jak je snáze najít. Také jsme měli možnost prozkoumat uložené knihy a krátce si vybrané publikace prolistovat.

Žákům se návštěva knihovny velmi líbila, ocenili zejména příjemné prostředí knihovny a pohodlné vybavení (křesla, polštáře atd.). Moc se jim líbila i aktivita hledání knih dle přidělených parametrů.

Za sebe i žáky tímto vřele děkuji paní knihovnici za celý program, který si pro nás připravila. Rádi se k Vám opět vrátíme!

Mgr. Michaela Žáková