Ve středu 4. 10. se poprvé v letošním školním roce sešel nově zvolený školní parlament. Ve volbách, jež proběhly na konci září, si každá třída zvolila své dva zástupce, kteří ji budou svojí prací zastupovat a reprezentovat. Parlament má celkově 32 členů.

První schůze se nesla v přátelském duchu, žáci měli plno nápadů a návrhů. Shodli jsme se, že nás čeká opravdu hodně práce. Také si zvolili svého předsedu a místopředsedu.

A co je hlavním cílem školního parlamentu? Mezi hlavní náplň školního parlamentu patří organizování akcí pro ostatní žáky, řešení problémů ve škole, zlepšování klimatu a prostředí školy.

První letošní akcí bude pořádání tradiční soutěže o nejlepší halloweenský kostým, už teď se těšíme na všechna strašidla, která potkáme na chodbách naší školy.

Za školní parlament Tamara Novosáková