ŠKOLNÍ PARLAMENT ÚŘADUJE

února 14, 2023

Ani v novém roce školní parlament nezahálí. Na konci ledna si naši žáci vyzkoušeli další volby nanečisto. Parlament uspořádal žákovské prezidentské volby. Výsledek odpovídal oficiálním prezidentským volbám. O hlasování byl velký zájem a někteří se nechali slyšet, že se těší, až se budou moci účastnit voleb opravdových.

Velmi úspěšnou akcí byla také valentýnská pošta, kterou využilo velké množství našich žáků k tomu, aby vyjádřili pomocí valentýnky své sympatie, kamarádství či lásku k někomu blízkému. Ochuzeni nezůstali ani někteří učitelé. Celý den se školou linula zamilovaná a radostná atmosféra.

Již teď se těšíme na školní karneval, který nás čeká začátkem příštího měsíce.

Školní parlament

Předvánoční ohlédnutíKroužek informatiky
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty