Školní kolo recitační soutěže

února 26, 2017

Měsíc únor je na naší škole každoročně spojen s recitační soutěží. I letos postoupili nejlepší recitátoři třídních kol do školní soutěže, která proběhla 21. února. Svoje síly přišlo změřit 38 žáků nultého až třetího ročníku. Děti byly rozděleny do třech kategorií. 1. kategorie: 0. – 1. ročník, 2. kategorie: 2. ročník a 3. kategorie: 3. ročník.                                                                                                                                                                                              Porota měla velmi těžké rozhodování, protože se děti pečlivě připravovaly ve škole i doma. Některé vystupovaly před žáky z jiných tříd poprvé, někdo bojoval s trémou, ale všechny básničky byly velmi pěkné. Nejúspěšnější přednášející z každé kategorie získali diplom a odměnu, všichni ostatní soutěžící pak pamětní list a drobnou sladkost.

Výsledky recitační soutěže:

1. místo: Urbičová Evelína (1.D), Štrbíková Julie (2.A), Herz Patrik (3.A), Studený Jan (3.A)
  2. místo: Kratochvíl Pavel (1.C), Zedníček Adam (0.A), Robeová Nikola (2.B), Sendlerová Marika (3.A)
  3. místo: Kounek Jakub (1.D), Golejová Sára (2.D), Mazalová Tereza (3.C)

Vítězům gratulujeme a už teď se těšíme na další malé recitátory.

Jitka Králíková

Za krásnou recitaci, posíláme gratulaciTitul Škola udržitelného rozvoje