Školní kolo recitační soutěže na 2. stupni

března 08, 2023

Dne 14. února proběhlo školní kolo recitační soutěže, kterého se zúčastnilo celkem 9 žáků. Ti před pětičlennou porotou, složenou z vyučujících českého jazyka, recitovali vybraná díla poezie či prózy.
Soutěžilo se ve dvou kategoriích. V první kategorii zvítězila Vudiová Hana (8. C), druhé místo obsadila Adéla Skopalová (7. B) a třetí Eva Mičková (7. B). Ve druhé kategorii zvítězila Klára Plaštiaková (8. A), jako druhá skončila Veronika Mrázková (9. B) a třetí Stella Lišková (9. B). Klára a Veronika předvedly skvělý výkon a postupují do okresního kola recitační soutěže, které se koná dne 29. března v Tišnově.
Všichni zúčastnění si zaslouží pochvalu za pěkné výkony a velkou odvahu vystoupit před porotou a spolužáky. Všem zúčastněným tímto děkujeme, vítězkám srdečně gratulujeme a postupujícím přejeme hodně štěstí a pevný hlas v okresním kole.

Michaela Žáková

Kluziště ve školeKřížek sem, křížek tam
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty