Dne 14. února proběhlo školní kolo recitační soutěže, kterého se zúčastnilo celkem 9 žáků. Ti před pětičlennou porotou, složenou z vyučujících českého jazyka, recitovali vybraná díla poezie či prózy.
Soutěžilo se ve dvou kategoriích. V první kategorii zvítězila Vudiová Hana (8.C), druhé místo obsadila Adéla Skopalová (7.B) a třetí Eva Mičková (7.B). Ve druhé kategorii zvítězila Klára Plaštiaková (8.A), jako druhá skončila Veronika Mrázková (9.B) a třetí Stella Lišková (9.B). Klára a Veronika předvedly skvělý výkon a postupují do okresního kola recitační soutěže, které se koná dne 28. března v Tišnově.
Všichni zúčastnění si zaslouží pochvalu za pěkné výkony a velkou odvahu vystoupit před porotou a spolužáky. Všem zúčastněným tímto děkujeme, vítězkám srdečně gratulujeme a postupujícím přejeme hodně štěstí a pevný hlas v okresním kole.

Mgr. Michaela Žáková