Zápis k povinné školní docházce máme za sebou a nyní už nás čeká schůzka, na které se rodiče dozví, do které třídy bylo dítě zařazeno a co je dobré udělat před nástupem do školy.

K zápisu v dubnu přišlo celkem 143 dětí, kdy 99 z nich nastoupí do 1. tříd v Pohořelicích, 4 děti do Pasohlávek, 30 dětí bude chodit do přípravných tříd a deset dětí zůstává v MŠ nebo budou navštěvovat jinou školu.

Vzhledem k vysokému počtu prvňáků jsme se nakonec rozhodli, že otevřeme pět prvních tříd. Třídními učitelkami budou tyto zkušené pedagožky: Mgr. Marie Bednářová, Mgr. Stanislava Zelinková, Mgr. Lenka Zemánková, Mgr. Oksana Hájková a Mgr. Kateřina Pikulová.

Všechny rodiče tímto zveme na setkání dne

17. června 2024 v 16:00 h., Lidická, venkovní amfiteátr.

Představíme jednotlivé třídní učitelky, složení tříd, na co se připravit před zahájením školního roku, jak funguje školní jídelna a družina.

Budeme se na vás těšit, vedení školy