Olympiáda v anglickém jazyce

února 03, 2017

O postup do okresního kola olympiády v anglickém jazyce zabojovali v pondělí 30. 1. 2017 žáci 2. stupně naší školy. Své síly porovnávali v náročných disciplínách. Čekal je poslech, museli se představit a následně se svými učitelkami konverzovat na vybrané téma. Velmi dobré výkony předvedli všichni soutěžící, rozhodnutí bylo těžké.

V I. kategorii 6. – 7. tříd obsadil 3. místo Adam Doležal, na 2. místě se umístil Ivan Stuchlík a vítězem se stala Markéta Pokorná.

Ve II. kategorii 8. – 9. tříd si 3. místo rozdělily Markéta Fialová a Martina Poppová, 2. příčku obsadil Michael Mažgút. Zvítězil Dominik Vild, který zaujal především svým nenuceným projevem.
Všem zúčastněným děkujeme za příjemně strávené odpoledne a gratulujeme vítězům, kteří postupují do okresního kola.

Hana Konečná, Lenka Koubková, Martina Kozderová, Nikola Rohrerová

Nejlepší sněhulákNávštěva MŠ Pohořelice