Dvěma žákům naší školy Báře Psotové a Vojtěchu Abrahámovi se podařilo vyniknout v okresním kole Olympiády v anglickém jazyce, které se konalo dne 20. února v Brně Modřicích. Jako porotkyně jsem měla tu čest pozorovat vysokou úroveň soutěžících a velkou konkurenci mezi účastníky. Přesto se Vojtovi podařilo získat první místo ve své kategorii, což je obdivuhodný úspěch, obzvláště s ohledem na jeho blížící se odchod ze školy. Jeho výsledek tak bude nezapomenutelným přínosem pro naši školu i  do budoucna.

Bára obsadila čtvrté místo. Její účast v soutěži je zároveň příslib a naděje pro budoucnost, že naše škola bude i nadále úspěšně reprezentována na různých soutěžích.

Děkujeme Vojtovi a Báře za skvělou reprezentaci naší školy a přejeme jim do budoucna mnoho dalších úspěchů. Jsme na ně velmi pyšní!

Gabriela Plechatá