Masopust u nejmenších

února 24, 2023

Poslední únorový pátek jsme si udělali v přípravných ročnících projektové vyučování s tématem MASOPUST. Děti se během předešlého týdne účastnily různých oslav, karnevalů, ale nikdo z nich pořádně nevěděl, z jakého důvodu se tento svátek slaví. Povyprávěli jsme si společně, co období masopustu znamená, na pracovních listech jsme si procvičili matematiku počítáním klaunů, v českém jazyce jsme si připomněli pohádkové postavy, vyrobili jsme si každý svou masku a na závěr dne jsme si zatančili na maškarním bále a společně pochovali basu. Od dnešního dne už všechny děti z přípravky znají další tradici, která se u nás slaví.

Gumový medvídek dobývá PálavuOlympiáda v anglickém jazyce
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty