Dne 23. 5. 2023 se konalo v Brně na stadionu Moravské Slavie krajské kolo tzv. olympijského víceboje. Závodilo se v šestiboji, tedy v šesti disciplínách. Jednalo se o tyto disciplíny:

1. běh na 60 metrů
2. skok do dálky
3. sedy-lehy
4. shyby
5. hod míčkem
6. volitelná disciplína, a to běh na 1000 metrů anebo driblování s basketbalovým míčem

Naši školu reprezentoval Pavel BROCLAWIK (7. D) a Marie SOUČKOVÁ (8. A). Oba pořádně makali a v nabyté konkurenci se neztratili. Maruška po šestiboji obsadila šesté místo ze čtyřiceti děvčat. Pavel byl úspěšnější a prosadil se na krásné třetí místo. Ze závodů si tedy odvezl i trofej v podobě bronzové medaile. A především dobrý pocit z toho, že je třetím nejvšestrannějším chlapcem v Jihomoravském kraji.

Oběma atletům poděkujme za skvělou reprezentaci a držme jim palce, ať jim forma v následujících letech roste strmě vzhůru! 😊 😊

Mgr. Barbora Kopřivová