Divadélko Rolnička v Pasohlávkách

Středa 25. 10.  byl přesně ten den, na který se spousta dětí z Pasohlávek těšila již od okamžiku, kdy se dozvěděla, že naši školu a školku navštíví oblíbené Divadélko Rolnička. Tentokrát populární hrdina krtek se svými pomocníky zachránil celý les před kouzly zlého čaroděje Koloděje. Některé děti už přesně věděly, jak takové divadelní představení vypadá. Ovšem pro ty nejmenší, kteří navštěvují školku teprve od září, byla tato pohádka velkou premiérou. S radostí se zapojovaly do představení, poskytovaly rady a nápovědy, zazpívaly si známé písničky a pobavily se u humorných okamžiků a honiček stejně jako jejich zkušenější kamarádi. Společně jsme si tak užily krásné divadelní okamžiky.

Lenka Holacká