Vítání léta ve školní družině

Čvn 25, 2026 | družina, magazín

Závěr školního roku jsme ve školní družině oslavili tradičním „Vítáním léta“, které se letos neslo v havajském duchu. Pro děti byl připraven zábavný program plný tance, hudby a letní
atmosféry.
Součástí příprav byla také výroba tematických dekorací, na nichž se děti společně s paními vychovatelkami aktivně podílely. Vlastnoručně vyrobené ozdoby následně vyzdobily školní
dvůr a dotvořily příjemnou atmosféru celé akce.
Nechybělo ani drobné občerstvení, na kterém si děti s chutí pochutnaly. Fotografie z této povedené akce si můžete prohlédnout v přiloženém albu.

Za školní družinu
Bc. Jitka Skaláková