Okresní kolo atletického čtyřboje

Říj 13, 2024 | 2. stupeň aktuality, magazín

V úterý 8. října 2024 jsme vyrazili s žáky 8. a 9. ročníku na okresní finále atletického čtyřboje, které se uskutečnilo v Tišnově. Na naše atlety čekaly celkem čtyři disciplíny – sprint na 60 metrů, dělená disciplína skoku dalekého a skoku vysokého, další dělená disciplína hodu dalekého a vrhu koulí a poslední disciplínou byl vytrvalostní běh na 1000 metrů.

Naši žáci se v silné konkurenci určitě neztratili a svými výkony si vylepšili svá osobní maxima. Hecovali se, fandili si,  ale na postup to bohužel nestačilo. Není však důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

Chtěl bych všem žákům poděkovat za skvělé výkony, týmovou spolupráci a za vzornou reprezentaci naší školy.

Naši školu reprezentovali: Nguyen Duy Khanh, Viktor Žďárský, Jakub Boščík, Lukáš Kupka a Lukáš Vavřík.

Bc. Antonín Tomeček