Sportování s překážkami

Říj 8, 2024 | 0A aktuality, 0B aktuality, 0C aktuality, magazín

Protože nám počasí stále ještě přeje, uspořádali jsme v pondělí 30. září cvičení s překážkami v přípravných třídách. Čím dál více je třeba klást důraz na to, aby děti neseděly pouze u počítačů a televizních obrazovek a co nejvíce se hýbaly. Až se stanou školáky, je potřeba mít uvolněnou ruku, aby se dobře psalo a malovalo, ale s tím souvisí i to, abychom ovládali a dobře uměli cvičit s celým svým tělem.
Na hřišti jsme uspořádali formou her spoustu disciplín, ve kterých nechyběl slalom přes překážky, hod míčem, skok v pytlích, házení nafukovacím talířem a další jiné. Den se nám vydařil a dohodli jsme se na tom, že ho každé ráno začneme alespoň chvilkovým rozhýbáním těla, protože ve zdravém těle – zdravý duch.

Za přípravné třídy Barbora Svojanovská, Dagmar Bártová, Tamara Gazdíková