V úterý 2. dubna se v Brně konalo krajské kolo Olympiády v anglickém jazyce, ve kterém se utkali nejlepší žáci ze základních škol Jihomoravského kraje. Mezi osmi vybranými soutěžícími byl i náš žák Vojtěch Abrahám z 9. C. Soutěž probíhala pod přísným dohledem odborné poroty, ve které zasedla i rodilá mluvčí z USA. A naše škola s hrdostí oznamuje, že Vojta se umístil na úžasném 3. místě! Vojtova úspěšná reprezentace je nejen důkazem jeho výborných znalostí anglického jazyka, ale také obrovskou motivací a vzorem pro všechny ostatní žáky naší školy.

Vojto, gratulujeme Ti k tomuto skvělému úspěchu! Jsme na Tebe hrdí a těšíme se na Tvé další úspěchy. Přejeme Ti také hodně štěstí u přijímacích zkoušek

Gabriela Plechatá