Zprávičky ze školy a školičky v Pasohlávkách

prosince 17, 2015

Ve čtvrtek 22. 10. se děti a paní učitelky ze školky vydaly na velkou podzimní vycházku po hrázi jezera. Po cestě děti nakrmily labutě, pozorovaly rybáře, kreslily na cestu nejrůznější rybky a rybičky a stihly také poznávat stromy a jejich listy.

19. 11. k nám přijelo veselé divadélko s pohádkou O Jasánkovi. Děti zachraňovaly Jasánka před zlým králem Umlaufem.

V pondělí 23. 11. přijala 1. D a 2. D pozvání paní knihovnice na besedu o adventu a zimních tradicích.

V sobotní podvečer 28. 11. udělali školáci radost seniorům. Za doprovodu paní vychovatelky vystoupili s vánočně laděným pásmem a připomněli všem přítomným, že advent je přede dveřmi.

Druhá adventní neděle patřila v Pasohlávkách rozsvícení vánočního stromu. Školka a škola spojily své síly při přípravě výstavy dětských práci v kulturním sále i při vystoupení dětí na vánočním jarmarku.

Jana Turečková, Jana Rusňáková, Marie Chudobová, Lenka Žaludková

Návštěva paní spisovatelky Petry BraunovéPředvánoční exkurze do Vídně

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.