Život ve druhých třídách v době koronaviru

února 15, 2021

Doba je taková, jaká je, plná zákazů a omezení. My, druháčci, máme velké štěstí a můžeme pravidelně chodit do školy. Sice musíme mít celý den zakryté obličeje, neustále myslet na mytí a desinfekci rukou, větrat a nepotkávat se s kamarády z jiných tříd, ale i přesto jsme rádi, že se můžeme vidět a společně se učit.

Výuka probíhá nejen ve třídě, ale i v přírodě, kam chodíme v rámci tělesné výchovy, hudební výchovy a prvouky. Místo zpěvu tancujeme, posloucháme různé hudební žánry. K výuce využíváme moderní technologie (interaktivní tabuli, tablety). Nic nás nezastaví ani před daltonskou výukou, která děti velmi baví. Díky ní se hravě seznámí se spoustou zajímavostí. Mezi probíraná témata z poslední doby patří např. zima, Masopust, zvyky, tradice.

Doufáme, že nám tento způsob vzdělávání zůstane.

Mgr. Jana Rudolfová a Mgr. Radka Baráková

Masopust ve školní družiněČtenářská dílna 2. B
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty