Záložky nás baví

listopadu 29, 2019

Každý rok na podzim si děti 4 a 5. tříd oživí hodiny výtvarné výchovy a pracovních činností výrobou krásných knižních záložek, které pak putují dětem do přidělené slovenské školy. Z projektu Záložka do knihy spojuje školy se stala na naší škole už tradice. Tento projekt zajišťuje Slovenská pedagogická knižnica ve spolupráci s Knihovnou Jiřího Mahena a letos se uskutečnil již 10. ročník. Na začátku školního roku se přihlásí základní školy z Česka a Slovenska a jsou následně spárovány ve vzájemnou spolupráci. Děti vyrábějí záložky s knižní tematikou, které si pak navzájem vymění poštou. Každé dítě si tedy nakonec z projektu odnese krásnou záložku, kterou mnohdy používají ke čtení ve škole např. ve čtenářských dílnách.

 

ŠplhKroužek tvoření pro děti
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty