Záložka, která spojuje školy

listopadu 18, 2015

Je to již podruhé, co se naše škola zúčastnila projektu Záložka do knihy spojuje školy, tentokrát se zapojily 4. třídy. Jedná se o česko-slovenský projekt, který probíhá již 6. rokem a má za cíl přátelské spojení českých a slovenských škol ke spolupráci. Žáci mají každý rok za úkol vyrobit záložky do knihy na zadané téma a vyměnit si je s partnerskou školou druhé země. Letos byla našim partnerem Základní škola J. A. Komenského v Revúcej, konkrétně žáci 2. a 4. tříd. Začátkem listopadu nám přišly krásné záložky, které okamžitě končily v knížkách dětí. Žáci z nich měli velkou radost, stejně jako z bonbonů, fotek a zajímavých informací, které jim slovenské děti o své škole poslaly. Na oplátku putoval na Slovensko barevný pozdrav od našich žáků společně se záložkami ve tvaru sov, tématem dnešního ročníku totiž byla „moudrost ukrytá v knihách“.

Kateřina Dalecká, Martina Kozderová, Veronika Šťastná, Iva Vaculíková

Přidat komentář
Karel Kryl „přijel“ do PohořelicDalton v prvních třídách

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty