Zajícova liga (Bílovice nad Svitavou)

dubna 13, 2022

2. 4. 2022 začala tzv. Zajícova liga. Jedná se o sedm závodů, které se konají od jara do podzimu. Primárně je určena pro děti z těchto atletických oddílů: Bílovice nad Svitavou, Přísnotice, Ivančice, Oslavany, Rosice, Hustopeče a Rakšice (Moravský Krumlov). Atleti za výkony sbírají body, které se sčítají a které nakonec rozhodnou o celkovém pořadí oddílu. Účastnit se mohou i děti z jiných oddílů, nemohou ale bodovat.

Ruku (respektive nohy) Přísnoticím propůjčilo několik dětí z naší školy. Přesněji řečeno Natálie Šestáková (3. B), Simona Košutová (5. A), Denisa Furchová (6. B), Barbora Klementová  (6. C), Ondřej Hrůza (7. B) a Jan Hrůza (8. A).

Všichni výše jmenovaní si vedli výborně, avšak někteří se díky svým výkonům dostali až na bednu. Barbora Klementová (mladší žákyně) a Jan Hrůza (starší žák) obsadili druhá (stříbrná) místa. Simona Košutová (starší přípravka) pak přidala ještě třetí (bronzové) místo.

Další závod (druhé kolo) Zajícovy ligy se koná v Přísnoticích 14. 5. 2022. Očekává se, že se tohoto závodu zúčastní daleko více dětí z naší školy. Brzy na shledanou!

Sluníčkový denVelký úspěch naší žákyně
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty