Žáci 4. A se učí prezentovat

června 13, 2022

Ve 4. A naší školy se žáci učí vystupovat před publikem. Dobrovolně vytváří online prezentace na různá témata, o kterých pak před třídou povídají. Prezentace jsou plné obrázků a videí a spolužáci se na ně vždy moc těší.  Témata děti volí různá – od vlastních koníčků, jako jsou dobrovolní hasiči nebo skauti, přes historické osobnosti, strašidelné hrady a zajímavá místa, až k původu křestních jmen celé třídy. Žáci se učí pracovat se zdroji a s technikou, překonat ostych mluvit před ostatními a zodpovědět náročné dotazy spolužáků, kteří je vždy rádi odmění zaslouženým potleskem.

Cesta lodíNulťáci na výletě
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty