Za rybami na Velkou Moravu

dubna 30, 2019

V pátém ročníku jsme se rozhodli oslavit Den Země exkurzí do přírody, ale ne jen tak do ledajaké, do velkomoravské! V Archeoskanzenu Modrá je totiž možné cestování v čase. Když zdoláte dřevěné opevnění a ze strážné věže vás nespatří žádný obránce, ocitnete se ve vesničce z dob velkomoravských knížat. Můžete ulehnout na kavalec chudiny i učitele, nebo taky klidně do stáje. V Modré je možné všechno. A když si chcete od velkomoravského života odpočinout, odskočíte si vedle do areálu Živé vody, kde se nachází neuvěřitelný ekosystém krásného rybníku plného zajímavých ryb, na které se můžete podívat i pod hladinou.

Radka Horníčková, Martina Kozderová, Kateřina Pikulová

Den dopravní výchovy se SVČ PohořeliceČarodějnická třída
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty