Workshopy Replug me

ledna 13, 2023

Od října do ledna v 7. ročnících probíhaly workshopy s názvem Replug me zaměřené na digitální výchovu. Během tří dvouhodinových workshopů se žáci podívali hlouběji do online světa, který navštěvují každý den. Velmi milá a energická lektorka dětem pomocí detailně připraveného programu vysvětlila, proč je online svět tolik láká a jak se takovým lákadlům mohou sami bránit, jak nebýt jen zdrojem dat pro obchodní firmy a jaké dopady na jejich tělo může mít závislost na digitálních technologiích. Žáci během práce s lektorkou získali  jiný pohled na chování lidí v online světě a věřím, že přehodnotili svůj vztah k mobilním telefonům a využití svého volného času.

Jitka Šafářová

Vánoční jarmark roku 2022Rozvoj kompetencí učitelů v nových oblastech
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty