Vzpomínky na letní prázdniny

října 05, 2021

První školní prázdniny dětem utekly jako voda. Stejně rychle už mají za sebou i první měsíc ve druhém ročníku. Zážitků z léta, o které se prvňáčci ve třídě samozřejmě podělili, měli spoustu. Vyprávěli jsme si o nich během projektové výuky Zážitky z prázdnin.  Ve výtvarné výchově posléze svoje zážitky děti nakreslily. Ve 2. E si žáci dokonce psali vlastní prázdninové deníky. Zaznamenávali si v nich vše, co o prázdninách prožili, lepili si vstupenky, fotografie, vyzdobili si je obrázky i přírodninami. Nutno podotknout, že se dětem deníky velmi vydařily. Podívat se na ně můžete na webových stránkách třídy či si je můžete prohlédnout na chodbě školy na Lidické.

Tímto děkuji rodičům za pomoc a trpělivost při prázdninové tvorbě.

Mgr. Andrea Švecová a paní učitelky druhých tříd

Stavitelé rotund ze 7. BVlastivědná exkurze přípravných ročníků
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty