Vzpomínka na Vánoce

ledna 07, 2019

Již tradičně školní parlament pořádal před Vánoci několik akcí, jednak aby si žáci ukrátili čas čekání na vánoční prázdniny a zároveň aby nasáli vánoční atmosféru.

Vše začalo již 5. prosince, kdy k nám do školy opět zavítali obávaní pekelníci, aby pod dozorem spravedlivého Mikuláše a hodných andělů odhalili ty největší zlobivce a naopak drobnými sladkostmi odměnili ty nejhodnější. Čerti však i tentokrát odešli s nepořízenou a s prázdnými pytli, protože na naší škole nenašli žádné těžké, tedy nenapravitelné případy.

Adventní čas u nás vždy vrcholí poslední den před prázdninami. Žáci si nasadili santovské čepice, sobí rohy, oblékli si vánoční svetry a trika a mohli začít s oslavami. Všechny třídy si uspořádaly vánoční besídku, na které si spolužáci vždy porozdávají dárečky, ochutnají cukroví a popřejí si krásné Vánoce navzájem i s třídními učiteli.

Vyhodnocena byla také soutěž o nejkrásnější vánoční výzdobu tříd a vánočního stromku. Na to, jak se žákům dařilo, jaké měli nápady a která třída nakonec zvítězila, se můžete podívat do naší galerie. Odměnou vítězi pak byl pohádkový dort, který žákům upekla paní učitelka Hrdličková.

Tamara Novosáková

Dění v dílnách pokračujeLet vesmírem
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty