Výtvarný úspěch 2. B

března 03, 2020

V rámci daltonské výuky jsme se na konci ledna zhostili u nás ve třídě dinosauřího tématu. Jehož součástí byla i soutěž časopisu Mateřídouška: Namaluj svého dinosaura. Obrázky jsme odeslali elektronickou poštou a nyní začátkem března nás překvapilo ocenění všech malířů ze třídy. Poslali nám jednu z pěti  vítězných soutěžních knih, krásnou encyklopedii o dinosauřím období Dinosauři v kostce. Měli jsme z ní všichni obrovskou radost a teď si v ní listujeme i čteme. Jsme nadšeni, že se nám povedlo uspět v celorepublikové konkurenci malých malířů. Viz fotografie v galerii.

                                                                                         Stanislava Zelinková

Výroba krmítka pro sýkorkyKarneval ve Vranovicích
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty