Výroba krmítka pro sýkorky

března 03, 2020

V únoru jsme mysleli i na užitečné zpěváčky, sýkorky. Propojili jsme informace o výrobě krmítek z loje, které jsme si přečetli v čítance, s jejich praktickou výrobou v pracovních činnostech. Do kelímku od jogurtu jsme nasypali slunečnicová semínka, sádlo a nezbytný provázek. Vše nám v mrazničce ztuhlo a pak jsme sýkorčí hostinu umístili pod pergolu na zahrádce Paarova zámečku. Pro úplnost jsme si vyrobili z papíru i jedno klasické krmítko se sýkorkami, které jsme umístili do třídy.

V galerii fotek se můžete podívat, jak moc nás učení bavilo a jak vše u nás probíhalo.

                                                                                   Stanislava Zelinková

 

Lidské tělo – činnostní učení v prvouceVýtvarný úspěch 2. B
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty