Výlet školní družiny do Židlochovic 29. května 2015

září 08, 2015

Počasí na náš výlet jako bychom si objednali. Autobusem, který jel nadvakrát, jsme se v pohodě dostali na místo srazu – Informační a turistického centrum v Židlochovicích. Zde na nás čekala slečna, která nás provedla zpřístupněným podzemím – sklepy pod radnicí. Tato sklepení pocházejí ze 16. století a dnes slouží mimo jiné i k archivaci vína.

Poté jsme se vydali k místní památce – zvonici. Zde se děti posilnily i občerstvily. A také si zahrály na průlezkách v přilehlém parčíku. Návštěva cukrárny s ledovou tříští a zmrzlinou byla vynikajícím zpestřením výletního dne. Děti zřejmě s přesvědčením, že nesmějí dovézt domů žádné peníze zpět, nakupovaly ostošest. Poté jsme se vydali do parku s cílem zahlédnout některé ze zvířat zde chovaných. Nejspíš z důvodu naší hlučnosti, nepozornosti či možná také únavy jsme tentokrát moc zvířat nezahlédli. Domů jsme se znavení, ale spokojení vrátili po 18. hodině do náručí čekajících rodičů.

za školní družinu Milena Kánovičová

 

Přidat komentář
Exkurze Pardubice, Ležáky 2015Matematické a fyzikální soutěže na základní škole

Přidejte Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty