Výlet do podzimní přírody

listopadu 09, 2016

Chladné podzimní počasí se již naplno ujalo své vlády. To nás ale neodradilo a ve čtvrtek 13. října jsme se vydali na průzkum podzimní přírody. Začali jsme v Židlochovicích u zámečku, kde jsme pozorovali muflony, poznávali stromy a sbírali kaštany. Následoval přejezd autobusem do Žabčic. Tam už na nás čekal pan hajný, který nám ukázal bažantnici a popovídal o chovu bažantů. Kromě těchto krásných ptáků jsme zblízka mohli pozorovat také krůty a hlavně dvě samice prasete divokého, které si nás hned získaly. Na zpáteční cestě jsme udělali poslední zastávku v Ivani, kde jsme si prohlédli dvě oslice i s mládětem. Z výletu jsme si odvezli spoustu hezkých zážitků, na které budeme dlouho vzpomínat.

Jana Turečková, Jana Rusňáková, Marie Chudobová

Úspěch v Logické OlympiáděDalton v 5. A
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty