Vyjížďka na kolech s předškoláky

května 31, 2022

Na úterý 24. května se těšili všichni naši předškoláci už delší dobu. Čekala je totiž vyjížďka na kolech do areálu Merkur. Doma proběhla poctivá příprava, kola musela být dobře technicky vybavená. Ráno před startem paní kuchařky připravily dostatečný proviant (svačinku, pití, nějakou tu sladkost), do baťůžků pláštěnky, ještě zamávat na mraky, ať si déšť schovají až na odpoledne a hurá – vyrážíme! Na cestě jsme potkávali spoustu turistů a rybářů. Všichni se divili, jak nám to pěkně jede. Svačinka venku nám chutnala úplně jinak než ve školce. Zbyla nám chvilka i na odpočinek a trochu her na průlezkách v areálu. A už tu byl čas na návrat. Všechno dobře dopadlo, zdraví a celí jsme se vrátili do školky právě na oběd. A mraky? Dodržely slovo, pršelo až večer.

                                                                                   Jana Rusňáková a děti z MŠ Pasohlávky

Zajícova liga (Přísnotice)Příroda plná tajemství aneb dalton trochu jinak
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty