Volby do školního parlamentu 2021/2022

října 14, 2021

V pátek 8. října proběhly u nás ve škole volby do školního parlamentu. Voleb se účastnili žáci druhého stupně. Volební komise obešla se zapečetěnou urnou všechny třídy. Žáci pak hlasovali prostřednictvím volebního lístku, na kterém zaškrtli maximálně dvě jména z předem zvolených kandidátů. Jedna třída odevzdávala své hlasy dokonce on-line.

Volby proběhly hladce a po sečtení všech hlasů má každá třída v parlamentu své dva zástupce. Ve středu nás čeká první zasedání a již teď se těšíme na návrhy, nápady i diskuze, které nás čekají.

Ve školním parlamentu pro letošní školní rok zasedají:

6. A – Martina FASOROVÁ, Jakub OVESNÝ 6. B – Anna HOLICKÁ, Natálie HRBATOVÁ, 6. C – Alice CYPRISOVÁ, Miroslav NOVÁK 6. D – Hugo AMRICH, Viktorie PLCHOVÁ 7. A – Martin PILÁT, Robin ŠVEC 7. B – Adam HLAVÁČEK, Nikola ROBEOVÁ 7. C – Daniel MUCHA, Kristýna SLÁDKOVÁ 7. D – Adéla BĚLUŠOVÁ, Michal VRŠKA 8. A – Matyáš SZABÓ, Lenka ZAHRADNÍČKOVÁ 8. B – Patrik KRESA, Lucie KOTOULOVÁ 8. C – Zuzana SCHÖNBAUMOVÁ, Aleš SOUKOP 9. A – Lucie LOUBKOVÁ, Ondřej VAVŘÍK 9. B – David MEZERA, Tobiáš VONDRUŠKA 9. C – Emma MIŠUNOVÁ, Magdaléna ŠTĚPANÍKOVÁ 9. D – Michal KLAUDA, Adam KOVÁŘ

Tamara Novosáková a Nikola Vlachopulu

Dopravní výchova ve 4. ročníkuCesta do pravěku
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty