Vlastivědná exkurze za zvířátky

října 15, 2018

Naše páteční podzimní  dopoledne se opravdu vydařilo. Již cesta malebnou a klidnou cestičkou do Velkého Dvora byla jako z pohádky. Barevné listy stromů, hřejivé sluníčko a plující kachničky na potůčku – a to byl teprve začátek! Na farmě se nám nejvíce líbila prasátka, pštrosi a také oslíci. Všechna zvířátka jsme si důkladně prohlédli, seznámili se s názvy jejich mláďátek a také čím se živí. Na návsi nás čekala zasloužená svačinka a krátký odpočinek.

V hodině prvouky si zvířátka rádi namalujeme a všechny poznatky zopakujeme.

                                                                                           Bártová, Svojanovská

 

Projektový den u druhákůPřírodovědný klokan 2018
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty