Vlastivědná exkurze tříd 4. B, 8. A a 9. B do Prahy

června 10, 2016

Dne 7. 6. 2016 jsme byli se třemi třídami naší školy v Praze. Naše prohlídka začala na Vyšehradě, po cestě metrem jsme si prohlédli Pražský hrad s výměnou stráží, šli jsme Nerudovou ulicí k Chrámu sv. Mikuláše, na Malou Stranu, na Kampu a přes Karlův most. Pak jsme přešli na Staroměstské náměstí, viděli orloj a na ulici Celetné jsme byli v muzeu voskových figurín. Milovníci nákupů a KFC měli volnou chvilku i v „shopping centru Paladium“. Výlet jsme zakončili na hlavním nádraží, kde si nás vyzvedl autobus. Domů jsme přijeli až o půl deváté unaveni, ale plni zážitků.

Hana Dufková, Iva Vaculíková, Bohumila Kolínková, Simona Škrabalová

Přidat komentář
MDD v naší mateřské školičceVlastivědná exkurze přípravných tříd do Solné jeskyně

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty