Vlastivěda nás baví :)

ledna 17, 2017

Co nás baví? Vlastivěda! A proto se kolem ní točily i další tři daltonské bloky. S Davidem Scheerem a Tomem Odehnalem jsme cestovali po Evropě. V dalším bloku jsme courali po památkách a přírodě Jihomoravského kraje. A Terka Beděrová s Viki Vintrlíkovou připravily program sváteční – vánoční… . Ve všech daltonech nechyběly prezentace, křížovky, pracovní listy, interaktivní úkoly, myšlenkové mapy, QR kódy, anglické úkoly, obrázky, omalovánky, vystřihovánky, hry… prostě všechno, u čeho není nuda. Příště zabrousíme do přírodovědy, Sára Welzlová a Katka Nováková si pro nás připravily téma Zvířata. Už se moc těšíme!

Martina Kozderová

Preventivní programNomíkovo povídání a Království pohádek
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty