Vítání podzimu v Pasohlávkách

října 13, 2019

Jen co se v kalendáři objevil první podzimní den, chystali jsme se v naší škole a školce na „Dýňáčky“. Na školní zahradu k nám zavítala dýňová strašidýlka, víly, mimoňové, pohádkové postavičky, zvířátka. Na protažení těla nejen dětí, ale i rodičů jsme připravili stanoviště s různými zajímavými úkoly – no řekněte, kdy naposledy jste povozili své děti v kotoučku nebo se svezli na skluzavce či se trefovali šiškou na cíl? Odměnou pro všechny bylo opékání špekáčků a sladká kokosová dobrota, kterou upekla paní kuchařka. Děkujeme všem rodičům a rodinným příslušníkům za opravdu bohatou účast a nápadité výrobky z dýní.

Za MŠ a ZŠ Pasohlávky Jana Rusňáková

Fotogalerie z exkurze v BudapeštiGeometrie hrou
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty