Vesmírné daltonování u páťáků

ledna 05, 2018

Páťáci se letos opět vrhli do daltonské výuky. Oproti loňskému roku, kdy se plavili po moři jako námořníci, se letos plni nadšení vznesli výše než do oblak. Coby kosmonauti plují svými kosmickými koráby vesmírem, poznávají jednotlivé planety a dozvídají se o vzniku té své planety Země. Při svém daltonském letu se seznamují s „mimozemskými“ civilizacemi a ke správnému dorozumívání se učí jejich „signalizaci“. Poznávají cizí zvyky a tradice a lépe se orientují v geografii celého světa. Zjišťují, proč se naší planetě říká modrá. A věřte, že tato barva se u nás na domečku objeví častěji, protože modrá je přece dobrá… :o)

Třídní učitelky 5. ročníku Jitka Benová, Oksana Hájková, Kateřina Pikulová

Znáš ČR?Exkurze na Špilberk
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty